Apartament 1+1 me qira prane Kompleksit Delijorgji ne Tirane

ID TRR-823-9Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 470
Kati 7
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 60m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila ka akses ne tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire, me mobilim bashkohor dhe te pabanuar me pare.
Banesa eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim dhe i pajisur me ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Ndre Mjeda, Bulevardi Gjergj Fishta, zona 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 470 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 617-52L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 223-53Z 400 €

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira Trr-1018-8d 350 €

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne nje nga pallatet me te reja dhe moderne ne Tirane.

Siperfaqe 65 m2 i po
Me Qira 919-28a 350 €

Apartament 1+1 me qera ne nje nga pallatet me te reja dhe moderne ne Tirane. Siperfaqe 65 m2 i pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 722-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej
Me Qira 520-14D 600 €

Apartament 1+1 me qera zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj
Me Qira 118-29d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...