Apartament 1+1 me qira prane Kompleksit Fiori di Bosko ne Tirane

ID TRR-823-2Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 3
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Avzi Nela

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje vile tre kateshe.
Ka nje siperfaqe totale prej 60m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen, nje dhome gjumi, 1 tualet, dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Jug-Perendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe shume pak te banuar.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, rruga Don Bosko, zona e Bulevardit te Ri etj.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te n
Me Qira 922-27Z 400 €

Apartament 1+1 me qira te Residenca Zirkon, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 1218-34L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 119-1S 200 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 916-30K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pa
Me Qira 1014-70b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nj
Me Qira 918-9d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane.

Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pa
Me Qira 616-26b 350 €

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues ...

Garsoniere me qera prane Spitalit Hygeja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pal
Me Qira 913-6 200 €

Garsoniere me qera prane Spitalit Hygeja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 200 m larg ...