Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi ASL ne Tirane

ID TRR-524-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 8
Sipërfaqe m2 77
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi Manastirit

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Pediatrise ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 77m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi me akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i baneses eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Banesa ofron nje pamje te lire nga qyteti i Tiranes.
Ofrohet per qira e mobiluar me nje mobilim modern .
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, kamera sigurie dhe i mireadminstruar.
Kompleksi eshte i qete, ofron gjelberim, kend lojrash etj.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Oxhakut, rrugen Bardhyl, rrugen e Dibres etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tir
Me Qira 524-28Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Ullishtes, prane Hotel Radison ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Shtepia eshte ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane.
Banesa eshte e po
Me Qira 223-21Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek ish Fusha Aviacionit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Articial dhe Kompleksit Nobis ne Tiran
Me Qira 523-26Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Articial dhe Kompleksit Nobis ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi, ne Tirane.
Me Qira 823-47Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi, ne Tirane. Eshte e ...

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 123-61Z 450 €

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...