Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-324-14Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Peti, prane Liqenit Artifical ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 51m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Ofrohet me qira e mobiluar.
Pallti ofron administrim dhe ashensor, si dhe pozicionohet ne nje zone mjaft te qete.
Zona ofron akses te shpejt me zonen e Liqenit te Thate, Kopshtin Botanik, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 6
Me Qira 713-29 300 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve.

Pozicionohet ne katin e 8
Me Qira 815-41m 450 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 517-31L 300 €

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe
Me Qira 317-11L 350 €

Apartament me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ...

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 713-1 300 €

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 418-45L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane. Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...

Apartament me qera ne prane qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je palla
Me Qira 717-56d 300 €

Apartament me qera ne prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te vjeter. Ka ...