Apartament 1+1 me qira prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane

ID TRR-223-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkiktekt Sinani

Apartament 1+1 me qira ne kryqezimin e rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nje vile private.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 55m2  te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe oborr.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon, shtepia eshte e shtruar me parket.
Orientimi eshte Jug Perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Gjithashtu mundesohet nje hapesire parkimi ngjitur me banesen.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Bardhyl, rruga Arkitekt Sinani, sheshi Shtraus, rruga Hoxha Tahsim etj.

Cmimi 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 716-33b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ish Nisharakut ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ky apartament ju ofrohet me te gjitha m
Me Qira 713-19 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ky apartament ju ofrohet me te gjitha mobiljet dhe ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te n
Me Qira 413-35 250 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje vile, me hyrje ...

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Ban
Me Qira 1122-8Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 1220-19V 300 €

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet n
Me Qira 520-23a 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Pallat i ri dhe modern, shtepia pozicionohet ne katin e 6 me 2 ...

Apartament 1+1 me qera perballe Ambasades Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII
Me Qira 713-53 400 €

Apartament 1+1 me qera perballe Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...