Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane.

ID TRR-1022-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 430
Kati 10
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi e cila ka akses ne ballkon, nje tualet dhe  korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepikat e nevojshme per nje jetese komode.
Shtepia eshte e orientuar nga JugPerendimi duke i mundesuar asaj ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Gjithashtu banesa ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes
Pallati ofron adminstrim, ashensor dhe siguri .
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me qendren e Tiranes, Rrugen e Elbasanit, Pazarin e ri etj.

Cmimi: 50.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 1122-50Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pa
Me Qira 220-21H 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 718-58L 330 €

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-te te
Me Qira 323-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile
Me Qira 922-33Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile private ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 618-4L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 217-7F 350 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...