Apartament 1+1 me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-524-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 8
Sipërfaqe m2 74
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 1+1 me qira tek rruga Faik Konica prane Parkut te Madh ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 74m2 organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi e cila akses ne ballkon, tualet dhe korridor lidhes.
Ngrohja dhe ftohja do te mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa eshte ne proces mobilimi modern dhe me arkitekt.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i pajisur me kamera sigurie, me ashensor, dhe te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Dervish Hima etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi, dhe tatimi ne burim.

Cmimi 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën