Apartament 1+1 me qira tek Ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-223-40R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 11
Sipërfaqe m2 68
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dafinave

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane.
Banesa pozicionohet  ne katin e 11-te dhe te fundit, te nje pallati te ri me dy ashensore.
Apartamenti  ka nje  siperfaqe totale prej 68 m2 dhe siperfaqe te brendshme 58 m2 te organizuar ne 1 sallon te madh sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar , me nje stil modern dhe te ngrohte ne mobilim qe mundeson nje jetese sa me komode.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicioner te instaluar ne te dy ambientet, gjithashtu ndertesa ka sistem termoizolimi kapote.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha paisjet elektroshtepiake te nje cilesie te larte.
Ballkoni i madh ka pamje shume te mrekullueshme nga parku.
Orientimi i apartamentit Jug dhe Jug-Lindje mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Bashk me apartamentin ofrohet dhe 1 post parkimi ne katet e nendheshme te perfshire ne cmim.

Cmimi: 400 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 916-4b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 519-54S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, ne rrugen ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa
Me Qira 224-41Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.
E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, ne
Me Qira 315-8m 300 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te ...

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 519-12T 300 €

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzis
Me Qira 1119-30T 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 717-43L 430 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe ...