Apartament 1+1 modern me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRR-919-28a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 65 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 1+1 me qera ne nje nga pallatet me te reja dhe moderne ne Tirane.

Siperfaqe 65 m2 i pozicionuar ne katin e 7-te, me ashensor.

 

Karakteristika të Apartamentit:

•ndërtim 2019,

•plotësisht i mobiluar dhe arreduar me gjithçka të re,

•kuzhine me material kuarc dhe elektroshtëpiake gjermane Elektroluks,

•ndriçim austriak Eglo,

•me kasafortë për sende personale, 

•ballkon i madh dhe shumë funksional,

•pajisje sanitare gjermane dhe spanjolle të cilësisë superiore.

 

Karakteristika të vendndodhjes:

•Apartamenti ndodhet në kryqëzim Rruga Jordan Misja dhe Rruga Panorama.

•10 metra larg Gjykatës dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda,

•pranë Bulevardit të Ri dhe Bulevardid Zogu i Parë,

•me akses në Unazën e Vjetër

•shumë pranë institucioneve si Hipoteka; Arkiva e Shtetit; Shkolla Harry Fultz, Universiteti i Shkencave te Natyres etj.

•Vetëm 10 minuta në këmbë larg qendrës së Tiranës.

 

Pallati ofron:

•Administrim

•Ashensor

•Mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me cmim ekstra

•Cilesi te larte ndertimi

•Hapesira te gjelberta perreth.

 

Çmimi dhe Detaje të Kontratës:

•Çmimi i qirasë është 350 euro në muaj  

•Afati i qiradhënies minimum 12 muaj 

•Paguhen 3 muaj ne moment firmosje ( i pari, i fundit dhe garanci)

•Qiradhënie me Kontraktim tek Noteri, taksa te paperfshira

•Jepet vetëm për banim dhe pa të drejta të përdorimit për nënqira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 716-33b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ish Nisharakut ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 1115-22b 300 €

Apartament me qera ne Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges se ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te t
Me Qira 513-19 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qera pas Postes Qendrore ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pa
Me Qira 913-20 400 €

Apartament 1+1 me qera pas Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 380 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...