Apartament 1+1 per qera perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1214-47r)

ID TRR-1214-47r
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 82 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 8 kateshe ,ndertuar ne vitin 2008, buze rruge kryesore.
Banesa ka nje siperfaqe prej 82 m2 e shperndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet I mobiluar ne menyre komode dhe bashkekohore.
Ballkoni ju ofron nje pamje  te mrekullueshme nga lindja-perendimi.
Pallati gjendet perballe Stadiumit Dinamo, shume  prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, Komunes se Parisit, etj
Zona eshte e zhvilluar dhe e mbushur plot me supermarkete, dyqane, lokale, farmaci, institucione te ndryshme etj.
Pallati ju ofron  siguri ,administrim, ashensor dhe parkim nentokesor me pagese shtese.

Cmimi :250 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate te nje kompleks
Me Qira 1119-73L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 819-15T 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 317-23d 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 380 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi prane qendres ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 717-33K 225 €

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 8-te te nje ...

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte
Me Qira 617-47K 330 €

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 47 m2 e organizuar ...

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1215-45b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera rruga Ded Gjo Luli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 918-5d 350 €

Apartament 1+1 me qera rruga Ded Gjo Luli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...