Apartament 1+1 per qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-722-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250
Kati 2
Sipërfaqe m2 68
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga 3 Deshmoret

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Yzberishtit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 68m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 62.20m2 te organizuar ne sallon, ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Jepet per qira plotesisht e mobiluar.
Shtepia eshte e orientuar nga Jug Lindja duke i ofruar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Zona ku ndodhet prona vitet e fundit ka marr nje zhvillim te madh dhe lidhet lehtesisht me Unazen e Re, Kombinatin, Rrugen e Kavajes etj.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi 250 euro/month.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Me Qira 818-14d 240 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 621-8V 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e k
Me Qira 620-11D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje ...

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-60b 290 €

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5te
Me Qira 1116-44d 300 €

Apartament 1+1 me qera ne afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 318-32L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-10L 380 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin e 5-
Me Qira 323-19Z 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e 5-te por jo te fundit ...