Apartament 1+1 per qira ne zonen e Yzberishtit, Tirane

ID TRR-623-13X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250
Kati 8
Sipërfaqe m2 69
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Apartament 1+1 per qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin 8, katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 69 m2 dhe organizohet ne ne dhome ndenje e kuzhine, korridor, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon i cili rrethon te gjithe pjesen ballore te apartamentit.
Ambienti orientohet nga jugu dhe preket nga drita gjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Gjithashtu  mundeson dhe nje garazh me dy vende parkimi kundrejt nje tarife mujore.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, ne te cilen do te gjeni shumellojshmeri facilitetesh te nevojshme per te permbushur kerkesat e jetes se perditshme.
Zona ka dalje te menjehershme ne Astir, ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Selites dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 250 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-7b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Me Qira 615-40m 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 620-19D 280 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 316-2b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane kompleksit ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha.

Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 814-26b 320 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Pallati ...

Apartament me qera prane shkolles Dora D’Istria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 517-39L 290 €

Apartament me qera prane shkolles Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4-kateshe ...

Garsoniere me qira ne midis zones se Selvise dhe Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne k
Me Qira 823-15Z 270 €

Garsoniere me qira ne midis zones se Selvise dhe Pazarit te Ri ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks t
Me Qira 315-21b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh ...