Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Panorama 2 ne Tirane

ID TRS-821-30A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e peste banimi.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe te brendshme 65 m2.
Shperndarje e rregullt duke krijuar hapesiren e nevojshme cdo ambienti ku perfshihen: sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. E investuar se fundmi me pajisje te reja dhe mobilim modern. Kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket, ngrohje me kondicioner ne pjesen e kuzhines, parket cilesor ne te gjitha dhomat, ballkon me pamje.
Orientimi i apartamentit eshte nga veriu.
Lidhet direkt me unazen e Tiranes, rrugen Asim Vokshi, kompleksin Panorama, prane Gjykates se Krimeve te renda, prane Hipotekes, prane Bulevardit Zogu I etj. Zona aktualisht eshte zhvilluar shume me ndertesa te reja dhe infrastrukture te rregullt.
Pallati ofron administrim te mire, 2 ashensor, mundesi parkimi ne katet e nendheshme.
E dhene aktualisht me qira ku banon nje person, me vleren 350 euro ne muaj

Cmimi 105.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 519-34L 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 916-49K 97.200 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te nje pal
Në Shitje 1221-28V 99.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ...

Apartamente per shitje afer Universitetit Mesdhetar ne Tirane.
Ndertesa kryqezohet me rruge te rend
Në Shitje 222-1N 99.800 €

Apartamente per shitje afer Universitetit Mesdhetar ne Tirane. Ndertesa kryqezohet me rruge te rendesishme si rruga ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 122-16V 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...