Shtëpi 1+1 Në Shitje Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire nje dhome e nje guzhine ne shitje ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni . Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per shitje dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-8C 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor . Siperfaqja e baneses eshte 52m2 e brendshme dhe eshte i perbere nga nje sallon i cili ndane te njejtin ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Twister Palace ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte
Në Shitje 324-30Z 84.300 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Twister Palace ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 56.20m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 48.39m2 organizohet ne ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fun
Në Shitje 324-22Z 115.600 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 por jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej  63.3m2 dhe siperfaqe te bendshme prej 56.2m2  te organizuar ne ...

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Eshte e pozicion
Në Shitje 324-21Z 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 52m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Në Shitje 324-11Z 96.200 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Aura, ne zonen e Laprakes ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 68.7m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57.8m2 organizohet ne sallon, nje dhome ...

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Në Shitje 324-9Z 113.400 €

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Aura ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 81m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67.8m2 organizohet ne sallon, nje dhome ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 63 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 224-55X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 57 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e tr
Në Shitje 224-53X 105.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 76 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 69.4 m2. Organizohet ne nje dhome gjumi, ne ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Në Shitje 224-35G 169.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te perfunduar ne vitin 2023 me fasade te ventiluar me 2 ashensor.  Siperfaqe totale 64.2m2 dhe siperfaqe e brendshme 56.4m2 e organizuar ne sallon, ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 5 por jo te fundit te nje pallati 6 katesh. Me nje siperfaqe totale prej 50.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges se Dibres tek Tirana’s Rock Building, ne Tirane.
Në Shitje 523-39Z 392.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges se Dibres tek Tirana’s Rock Building, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8-te te nje prej godinave me elitare ne kryeqytet. Ka nje siperfaqe totale prej 119.02 m2 ku siperfaqja e brendshme ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 102.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit. Ka nje siperfaqe totale prej 71.14m2 dhe siperfaqe te brendshme prej ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e peste banimi. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe te brendshme 65 m2. Shperndarje e rregullt duke krijuar hapesiren e ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e ka
Në Shitje 124-16X 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.  Ofron nje siperfaqe totale prej 55 m2 dhe siperaqe te bredshme prej 46 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e ka
Në Shitje 124-15X 88.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe sipefaqe te brendshme prej 64.8 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Në Shitje 1123-33Z 168.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 62.5m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 51.3m2 eshte e organizuar ne sallon se ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 40.5 m2 dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, ...

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 124-11Z 38.000 €

Garsoniere per shitje prane rajonit numer 4 ne rrugen Myslym Keta, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje Siperfaqe totale prej 28.3m2 te organizuar ne nje dhome gjumi, tualet dhe nje ambient gatimi. Orientimi nga ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 923-34Z 70.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale ne 50m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit, prane Tregut te ri Elektrik.
Shtepia pozicionohet n
Në Shitje 1223-14Z 68.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit, prane Tregut te ri Elektrik. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 55.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhoma ...

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane.
Ofrohen apartamente te ti
Në Shitje 422-22A 94.300 €

Apartamente per shitje ne Parallel Living Residence ne Don Bosko, Tirane. Ofrohen apartamente te tipologjise 1+1, 2+1 dhe 3+1 aktualisht ne faze suvatimi.  Dallohet per nga cilesia e larte e ndertimit, me fasade te ventiluar, dritare me profil ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 53.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 42.9m2 m2 te organizuar ne sallon, nje dhome gjumi,ambienti i kuzhines, tualet, dhe ...

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit
Në Shitje 1123-19Z 103.000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ndertim. Me nje siperfaqe totale prej 79.78m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55.50 m2. Organizohet ne nje dhome ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane.
Banesa es
Në Shitje 1123-6Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 57m2 eshte e organizuar ne sallon, ambient gatimi, 1 ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1023-28Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne fazen e ndertimit. Me nje siperfaqe totale prej 56.12m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 48.32m2 eshte e ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati q
Në Shitje 923-43G 89.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati qe eshte ne ndertim. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 58m2 e cila organizohet ne nje sallon, kuzhine, nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe te brenshme prej ...

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje p
Në Shitje 423-27Z 106.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen e Dibres tek Medreseja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale ne 73m2 dhe siperfaqe te brendshme 66.6m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ...

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 62m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 57m2 te organizuar ...

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges se Dibres, ne rrugen Riza Cerova. 
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 823-53R 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane rruges se Dibres, ne rrugen Riza Cerova.  Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me ...

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues
Në Shitje 723-23R 64.000 €

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te organizuar ne 1 sallon, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti ofrohet i ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne T
Në Shitje 723-65Z 90.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 61.5m2 te organizuar ne sallon se bashku me ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit. Ka nje siperfaqe totale prej 68.89m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 59.9m2 te ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje palla
Në Shitje 723-54X 57.186 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 63.54 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 55.71 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, ne ...