Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare ne Vlore

ID TRS-1021-2A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 64.20
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Vlore
Adresa Rruga Murat Terbaci
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Murat Terbaci ne Vlore.
Kjo hyrje totalisht e investuar eshte pjese e nje kompleksi te ri ne Lungomare, duke u pozicionuar ne katin e katert te tij.
Kompleksi eshte i nje ndertimi cilesore dhe perbehet nga 4 pallate te cilat ofrojne administrim te mire, jane te pajisura me ashensor dhe ofrojne nje hapesire te gjelberuar ne mes.
Siperfaqja totale prej 64.20 m2 organizohet ne sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, korridor dhe nje ballkon ndersa siperfaqja e perbashket eshte 9.8 m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne menyre moderne duke ofruar keshtu komoditet, salloni dhe kuzhina ndajne nje hapesire te vetme se bashku me nje tryeze ngrenie, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, dhoma e gjumit eshte e arreduar thjeshte dha ka nje krevat dopio, banjoja ka dritare dhe ballkoni i cili aksesohet nga salloni, tregon nje pamje te hapur te detit dhe maleve.
Mund te ofrohet edhe e pamobiluar, sipas kerkeses se klienteve.
Orientohet nga jug-perendimi.
Pallati eshte i pajisur me sistem kamerash 24h dhe me sistem kapot.
Cdo dhome ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje te ambientit shtepiak.
Ka mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 90.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore.

Pamje e mrekulluesh
Në Shitje VLS-518-2a 80.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore. Pamje e mrekullueshme nga deti  ...