Apartamente 1+1 per shitje ne bregdetin e Orikumit, Vlore

ID VLS-1223-1A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 99.000 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 63.13m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Rruga Kaonet, Orikum

Apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Kaonet, shume prane plazhit te Orikumit.
Pozicionohen ne katin e 4rt te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofrohen 2 apartamente, te rinovuar dhe mobiluar se fundmi dhe te pabanuar me pare, qe jane si me poshte:


Apartament 1+1, siperfaqe totale 63.13m2, siperfaqe e brendshme 54.90m2, cmimi 89.000 euro.
Apartament 1+1, siperfaqe totale 61.20m2, siperfaqe e brendshme 53.20m2, cmimi 99.000 euro.
Ofrohen totalisht te mobiluar me nje stil bashkekohor dhe jane te shtruar me parket.
Te gjithe apartamentet jane te pajisur me nga 2 kondicioner secili, te pozicionuar ne sallone dhe ne dhomat e gjumit.
Pallati ofron siguri dhe administrim te mire.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.
Disponojne certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Murat Terbaci ne Vlore.
Kjo hyrje totalisht e investuar eshte p
Në Shitje 1021-2A 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Murat Terbaci ne Vlore. Kjo hyrje totalisht e investuar eshte pjese e nje ...