Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane

ID TRS-521-15D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.621
Kati 5
Sipërfaqe m2 74.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 62 m2 e organizuar ne nje dhome ndenjeje e pandare nga kuzhina, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon, e pajisur me ashensor.
Pallati pritet te perfundoje ne fund te vitit 2022, eshte pjese e nje ndertese moderne 12 kateshe, e cila eshte e pozicionuar ne katin e 5.
Hyrja ofrohet e pamobiluar.
Pjesa qendrore e nderteses dallohet per format e rregullta gjeometrike, e nderthurur me ballkone te harkuara ne pjesen e jashtme dhe te brendshme, me oborr ne pjesen qendrore.
Objekti ka 3 kate nentoke me funksion parkimi, askesi i te cilit mundesohet nga rruga Mine Peza.
Ka orientim ne perendim, duke ofruar nje pamje terheqese te qytetit.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneri.
Rruga ne te cilen ndodhet objekti ka nje akses te lehte tek rruga Asim Vokshi dhe ndodhet prane rruges se Durresit, Zogut te Zi, rruges Dritan Hoxha dhe rruges Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 1290 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente per shitje me
Në Shitje 120-53T 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente per shitje me siperfaqe totale 75 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 318-33d 82.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te
Në Shitje 1118-4d 84.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte siper dyqaneve te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 521-25V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 625-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1120-36D 91.150 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompl
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 ...