Apartamente per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane

ID TRS-521-15D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 5
Sipërfaqe m2 74.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartamente per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka apartamente te siperfaqeve te ndryshme.
Pallati pritet te perfundoje ne fund te vitit 2022, eshte pjese e nje ndertese moderne 12 kateshe, e cila eshte e pozicionuar ne katin e 5.
Hyrja ofrohet e pamobiluar.
Pjesa qendrore e nderteses dallohet per format e rregullta gjeometrike, e nderthurur me ballkone te harkuara ne pjesen e jashtme dhe te brendshme, me oborr ne pjesen qendrore.
Objekti ka 3 kate nentoke me funksion parkimi, askesi i te cilit mundesohet nga rruga Mine Peza.
Ka orientim ne perendim, duke ofruar nje pamje terheqese te qytetit.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneri.
Rruga ne te cilen ndodhet objekti ka nje akses te lehte tek rruga Asim Vokshi dhe ndodhet prane rruges se Durresit, Zogut te Zi, rruges Dritan Hoxha dhe rruges Muhamet Gjollesha.

Cmim okazion

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën