Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-724-4X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te  nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 58.80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje e kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone (njeri prej tyre i mbyllur). 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke dhene drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane duke e bere shume te pershtatshem per nje jetese te kendeshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Don Bosko, ne zonen  e Stacionit te Trenit, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne rrugen Dritan Hoxha. 
Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. 


Cmimi: 80.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat
Në Shitje 515-12b 81.200 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamentet ndodh
Në Shitje 418-42d 91.200 €

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 723-37X 89.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e g
Në Shitje 518-21E 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Komple
Në Shitje 821-12V 94.900 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane.
Banesa es
Në Shitje 1123-6Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...