Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore (VLS-319-1L)

ID VLS-319-1L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 44.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 59.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Radhime, Vlore

Apartament 1+1 per shitje shume prane zones bregdetare ne Vlore.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri vetem 100m nga vija bregdetare.

Ofron siperfaqe totale prej 59.9 m2 dhe siperfaqe te brendshme 52.01 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me the gjitha pajiset e nevojshme.

Ka te instaluar ne sallon nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati eshte i ri, ofron administrim, siguri dhe prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 44.500 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks
Në Shitje VLS-313-1 52.000 €

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh te ri, ...