Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore, (VLS-313-1)

ID VLS-313-1
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 52.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 73 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Uji i Ftohte, Vlore

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh te ri, me siperfaqe 73m2.
Apartamenti eshte i shperndare ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon dhe banjo. Ballkoni ofron pamje shume te bukur dhe relaxuese te detit.
Kompleksi ndodhet 5 min larg nga Plazhi i Vilave. Punimet jane te reja dhe cilesore.
Apartamenti ofrohet i gjithi i mobiluar, me mobilje te reja dhe bashkohore.
Banesa ka te gjithe dokumentacionin perkates.

Cmimi 52.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te ...

Apartament 1+1 per shitje shume prane zones bregdetare ne Vlore.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje VLS-319-1L 44.500 €

Apartament 1+1 per shitje shume prane zones bregdetare ne Vlore. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri vetem ...