Apartament 1+1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-519-34L)

ID TRS-519-34L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 76.40 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe te brendshme prej 76.40 m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon i rrethuar me kangjella.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet dy kondicionereve inverter, dritaret jane dopjo xjam te pajisura me grila persiane.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjita pajisjet e nevojshme.

Mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri duke ofruar nje jetese sa me komode.

Dhomat jane bollshme te orientuara nga jugu.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen Perlat Rexhepi dhe shume prane Sheshit Wilson dhe Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 615-50m 97.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe n
Në Shitje 521-15D 96.621 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 74.9 m2 dhe nje siperfaqe te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje 820-4D 103.950 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te  nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te
Në Shitje 1119-40L 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane.
Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po
Në Shitje 1121-26N 98.000 €

Apartamente per shitje tek Square 21 ne Tirane. Ndertesa pritet te perfundoje ne vitin 2024 dhe po ndertohet me shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte t
Në Shitje 1119-65S 109.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pllati te ...