Apartament 1+1 per shitje prane zones se Plazhit ne Durres (DRS-519-1S)

ID DRS-519-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 42.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 64 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor. Ambienti eshte perfekt per nje cift i cili deshiron nje shtepi shume prane detit me nje pamje fantastike dhe ajer te paster.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e frekuentuar nga vendasit dhe te huajt, prane saj mund te gjeni supermarket, dyqane, restorante etj.

Ka akses direkt ne rrugen kryesore, shetitoren e plazhit etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 42.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertua
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 pa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rugen Aleksander Goga ne Durres.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje DRS-917-22L 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.
Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 6
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Në Shitje DRS-419-25T 30.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Skenderbeu ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Ka ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.
Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompl
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...