Apartament Në Shitje Durres

Apartament 2+1 ne shitje sa kalon Shkembin e Kavajes, ne Durres.

Ndodhet ne zonen e plazhit ne ka
Në Shitje DRS-119-1S 50.000 €

Apartament 2+1 ne shitje sa kalon Shkembin e Kavajes, ne Durres. Ndodhet ne zonen e plazhit ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 76.5 m2 e organizuar ne: sallon kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ...

Apartament ne shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Durres.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje p
Në Shitje DRS-122-1N 86.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Durres. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 127, siperfaqe te brendshme prej 97.1 m2 dhe 20 m2 verande dhe 9.9 m2 ballkon. Ambienti organizohet ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit.
Hyrja ndodhet ne katin e peste t
Në Shitje DRS-521-17A 33.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit. Hyrja ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh. Siperfaqja totale e baneses eshte 51.8 m2, me siperfaqe te brendshme prej 45.35 m2, e organizuar ne dhome, kuzhine, banjo me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit.

Ndodhet ne katin e 7-te t
Në Shitje DRS-519-1S 47.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Pavaresia, 100 m nga bregu i detit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 55 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres.

Ndodhet ne katin e VI-te te nje kom
Në Shitje DRS-918-1E 30.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Goga ne Durres. Ndodhet ne katin e VI-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe totale prej 83 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75.4 m2. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres.

Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim
Në Shitje DRS-718-1E 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Lagjia Lule ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2013. Ai ka nje siperfaqe prej 106 m2.  Hapesira e apartamentit ndahet ne nje dhome ndenje, dy dhoma ...

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres.
Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 k
Në Shitje 1.300.000 €

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres. Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim. Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i trete Per apartamente pushimi. Ka ...

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres
Me nje siperfaqe 75,8
Në Shitje DRS-517-1a 44.980 €

Dy apartamente per shitje ne zonen e Golemit, te kompleksi Adriatik ne Durres Me nje siperfaqe 75,88 m2 secila ndodhen ne katin e 3 dhe te 4. Shperndarje te mire e hapesirave ne sallon, kuzhine, 2 dhome gjumi, tualet, ballkone.   Ofrohen te ...

Apartamente per shitje ne Bulevardin Dyrah ne Durres.

Ndodhen ne qender te Durresit, shume prane
Në Shitje DRS-217-1L 118.500 €

Apartamente per shitje ne Bulevardin Dyrah ne Durres. Ndodhen ne qender te Durresit, shume prane Lulishtes 1 maj. Ofrohen 2 aprtamente si me poshte: Apartament 3+1 ne katin e 5-te te nderteses me siperfaqe 152 m2 e ndare ne sallon se bashku me ...

Apartamente per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres
Ndodhen ne Rezidecen me te re te qytetit me pa
Në Shitje DRS-117-3L 100.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Taulantia ne Durres Ndodhen ne Rezidecen me te re te qytetit me pamje 180° ne horizontin e dedit Adriatik. Ofrohen 9 apartamente per shitje si me poshte: Dy apartamente 1+1 ne katet e larta te nderteses me ...

Apartamente per shitje prane zones Iliria ne Durres.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri &nbsp
Në Shitje 650-1000 /m2 €

Apartamente per shitje prane zones Iliria ne Durres. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri  6-katesh qe ofron administrim dhe ashensor,  shume prane zones se plazhit dhe pozicionohen si me poshte: 1- Apartament 2+1 ne katin e 6-te me ...

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Në Shitje DRS-1216-45d 38.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Agaveve ne Durres Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5-katesh. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Shitet totalisht i mobiluar me nje ...

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres.
Ndodhet shume prane detit me pamje te pjeseshme
Në Shitje DRS-1116-1a 63.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres. Ndodhet shume prane detit me pamje te pjeseshme nga deti, ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Me nje siperfaqe te brendshme prej 91 m2 ofron sallon bashke me kuzhinen , 2 dhoma ...

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres.
Apartamenti pozicionohet n
Në Shitje 41.357612, 19.547768 80.000 €

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare  nga zona e palzhit dhe ka pamje pjeserisht nga deti. Pallati eshte i ndertuar mire dhe ka te gjitha letrat e rregullta. Siperfaqja ...

Apartament dupleks  per shitje ne qytetin e Durresit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12 &ndash
Në Shitje DRS-115-5a 800.000 € €

Apartament dupleks  per shitje ne qytetin e Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 –te dhe 13-te te nje pallati te ri. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 240 m2 dhe e rrethuar me ballkon me nje pamje shume te bukur nga deti. Kati i pare ...

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.
Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndert
Në Shitje DRS-814-2b 38.000 €

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2005 pa ashensor. Pallati ndodhet vetem pak metra larg plazhit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me ...

Shitet apartament 3 + 1 ne rrugen Taulantia , ne Durres.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2
Në Shitje DRS-714-2 95.000 €

Shitet apartament 3 + 1 ne rrugen Taulantia , ne Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2 . Pozicionohet ne nje pallat te ri me ashensor, ne katin e katert.  Pozicionohet afer shetitores Taulantia, dhe ofron pamje nga ...