Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-319-2S)

ID GLS-319-2S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 55 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 55 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim e cila te ofron pamje te bukur nga ballkoni.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses te lehte ne rrugen dytesore Durres-Kavaje.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 45.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Në Shitje GLS-419-1S 35.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...