Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-419-1S)

ID GLS-419-1S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 35.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 52 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Golem
Adresa

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 e organizuar ne nje ambient ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ne gjendje te mire. Ndodhet ne vijen e trete nga bregdeti.

Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte ne zhvillim dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne Bregdet, rrugen Qemal Stafa, rrugen dytesore Durres- Kavaje etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi 35.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje GLS-319-2S 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem.
Banesa pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje GLS-617-1L 26.000 €

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje ...

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri.
Në Shitje GLS-319-1S 25.000 €

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...