Apartament 1+1 per shitje prane zyrave te Hipotekes ne Tirane (TRS-617-34L)

ID TRS-617-34L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 66.2 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli, prane rruges Panorama

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe prej 66.2m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te pozicionuar ne pjesen e ballkonit, dhome gjumi dhe tualet.

 Apartamenti ka nje organizim te mire te hapesires se brendshme, me dhoma te bollshme dhe te mbushura me drite dielli.

Orientimi i baneses eshte veri-lindja me pamje te lagjes perreth.

Pallati pozicionohet ne nje zone shume te qete te Tiranes, prane zones se Don Boskos dhe me akses te lehte ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Albanopoli dhe rrethrrotullimin e Zogut te Zi.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 65.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Në Shitje 1120-16V 73.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 220-46S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e g
Në Shitje 818-50E 55.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Në Shitje 717-6L 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes
Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje
Në Shitje 520-4A 61.800 €

Apartamente per shitje  prane unazes se Tiranes Ofrohen apartamente 1+1,  per shitje nje nje kompleks ...