Apartament 1+1 shume i pershtatshem per biznes per shitje ngjitur me rrugen Asim Vokshi ne Tirane (TRS-1217-1R)

ID TRS-1217-1R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000 Euro
Sipërfaqe m2 76 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament per shitje prane rruges Mine Peza, me kushte shume te favorshme perdorimi per biznes.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, ngjitur me rrugen Asim Vokshi.

Siperfaqja totale prej 76 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine te ndare me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, nje dhome gjumi me hapsire te bollshme, korridor, nje ballkon dhe tualet.

Orientimi i kesaj prone eshte nga lindja. 

Apartamenti ofrohet i mobiluar ne nje menyre te rregullt dhe eshte shume i rehatshem. 

Gjithashtu jane kryer punime te tilla si ndricim ne spote te ndryshme dhe punime me gips qe i japin nje pamje shume terheqese sallonit.

Zona ku ndodhet pallati eshte e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

Apartamenti ofron te gjitha mundesite e shnderrimit te perdorimit nga shtepi ne biznes te cfaredo lloji per shkak se ndodhet ngjitur me rrugen kryesore dhe gjendet ne katin e pare te pallatit.

Ka akses te lehte me rrugen Asim Vokshi, rrugen Mine Peza dhe ndodhet vetem disa minuta larg zones se zogut te zi.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 90.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rrug
Në Shitje 1014-34b 80.000 €

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.Ka ...

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.Perpara dyqan
Në Shitje 1014-26b 98.800 €

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.Perpara dyqani ka lulishte te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionet ne katin 0 te
Në Shitje 621-27V 97.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet nje katin perdhe te nje pal
Në Shitje 720-33V 80.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet nje katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne kr
Në Shitje 615-14b 85.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 1213-36b 87.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues,
Në Shitje 1014-49b 84.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...