Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-316-10b)

ID TRR-316-10b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit.

Me nje siperfaqe prej 98 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare dhe ofrohet bosh.

Hapesirat e brendshme jane te punuara mjaft mire dhe teper komode. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe te pajisura me kondicioner Inverter.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per banim ose per zyra te llojeve te ndryshme.

Ballkoni orientohet nga perendimi dhe nje pjese e saj shikon edhe liqenin Artificial.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Pallati ju ofron kushte moderne , administrim, ashensor dhe mundesi per vende parkimi ne garazhd me pagese ekstra. Pozicionohet vetem disa metra larg kopshtit Zoologjik, liqenit Artificial dhe ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi 300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 1214-29d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri p
Me Qira 719-44S 350 €

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 718-9d 350 €

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9
Me Qira 219-31S 320 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te
Me Qira 516-54K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile 2 kateshe ...

Apartament me qira ne rrugen Skender Halili prane mbikalimit te ktheses se Kamzes ne Tirane.
S
Me Qira 220-5H 250 €

Apartament me qira ne rrugen Skender Halili prane mbikalimit te ktheses se Kamzes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje
Me Qira 816-51K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile dy kateshe ...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.
Jane 3 apartamente identike per
Me Qira 717-10K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te ...