Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-516-10b)

ID TRR-516-10b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1050 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor disa metra larg hotel Sheratonit.

Me nje siperfaqe prej 160 m2 banesa ndahet ne:

Sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka garderobe, 2 ballkone, 2 tualete, koridor dhe dhome tjeter garderobe me vete.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet. Mobilimi eshte modern dhe bashkohor.

Apartamenti ka nje shperndarje te mire te hapesires se brendshme, sallon te madh te pajisur me fasade xhami duke krijuar nje ndricim me te mire, kuzhine me vete dhe dalje direkte ne ballkon etj.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket, ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve ne cdo dhome dhe sistemit te kaldajave me gaz dhe dritaret jane triplo xham e te pajisura me grila.

Banesa eshte e orientuar nga jugu dhe veri-perendimi. Ballkonet ju ofrojne pamje te mrekullueshme te Parkut Kombetar dhe qendres se Tiranes.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot ajer te paster. Preferohet shume nga vendasit dhe te huajt.

Pallati ju ofron akses ne rrugen e Elbasanit dhe pozicionohet disa metra larg sheshit Nene Tereza, ambasades Amerikane, Aba Center, zones se Bllokut etj.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 1050 Euro / muaj 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katet e larta ne nje palla
Me Qira TRr-616-48b 1000 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 218-13R 1000 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1100 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri
Me Qira 314-33a 1000 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri shume te ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 718-1d 1000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...