Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-718-1d)

ID TRR-718-1d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te sapondertuar.

Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tre ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i  mobiluiar me nje mobilim te ri dhhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektreshtepiaket e nevojshme.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Ftohja dhe ngrohja jane te siguruar nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i orientuar nga lindja dhe ofron pamje te zones perreth.

Dritaret jane te pajisura  me grila dhe kane cilesi te larte termike dhe akustike.

Zona eshte e njohur dhe e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, zonen e Liqenit Artificial, Kompleksi Dinamo etj.

Pallati eshte i sapo ndertuar dhe ofron administrim dhe ashensor.

I perfshire ne cmim edhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 516-10b 1050 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te pa
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...