Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes

ID TRR-715-48a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 107m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 107 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, tualet.

Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket  e nevojshme.

I mobiluar ne menyre bashkekohore.

Ngrohje / ftohje me kondicionere.

Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Ne brendesi jane bere punime te brendshme cilesore gipsi.

Ne sallon ka dhe nje oxhak funksional duke i dhene nje stil tradicional dhe te rafinuar apartamentit.

Pallati ndodhet ne qender te Tiranes, prane te gjitha pikave kyce te kryeqytetit dhe sherbimeve te nevojshme per nje jete komode.

Ofron akses ne rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes, qendren e Tiranes.

 

Cmimi 450 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 818-1d 400 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 915-48b 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 317-33L 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godi
Me Qira 917-1K 350 €

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 519-35T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje
Me Qira 416-8K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1217-44d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 913-13 350 €

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...