Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-613-19)

ID TRR-613-19
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 127 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar te gjitha kushtet per te jetuar, prane qendres se Tiranes, ne unazen e qytetit e pikave te tjera kyce te qytetit.

Shtepia eshte mjaft e bollshme dhe e shperndare ne sallon ndenje, ambjent te madh gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone.

Ju mund ta merrni me qera bosh ose me te gjitha mobiljet dhe pajisjet, te cilat jane teper funksionale dhe te nje stili bashkohor.

Kuzhina ju ofron te gjitha pajisjet e nevojshme per gatim; nje nga tualetet perfshin dhe vaske; ne korridor do gjeni nje dollap te madh kepucesh; ballkonet jane te mbushura plot me lule, etj.

Banesa pozicionohet ne katin e II-te te nje pallati te ri, i cili mundeson ashensor, drita dhe uje 24h.

 

Cmimi: 500 euro/muaj i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-54b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane gjimnazit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 818-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apart
Me Qira 117-7d 400 €

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1119-8T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te
Me Qira 516-54K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile 2 kateshe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Me Qira 519-49L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te
Me Qira 613-23 550 €

Apartament 2+1 me qera te Pishinat e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe shume te preferuar te ...

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pall
Me Qira 416-23K 600 €

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ...