Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-34j)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-814-34j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 270 euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym SHyri

Apartament 2+1 me qera te shkolla Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete te qytetit dhe mjaft te njohur.

Prane rruges kryesore te Myslym Shyrit dhe e aksesueshme me rruget e tjera kryesore te Tiranes.

Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme: mundesi parkimi, supermarket, dyqane te ndryshme, shkolla, etj.

Banesa ndodhet ne katin e II-te te banimit, me siperfaqe 100m2.

Pallati ju siguron ashensor, administrim dhe qetesine e nevojshme.

Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma te medha gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiliet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.

Salloni eshte i pajisur me kondicionere, si dhe shtepia ka inverter ne rast shkeputje te energjise elektrike.

 

Cmimi: 270 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1119-8T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 719-46S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje
Me Qira 716-24b 400 €

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 1215-10K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks te
Me Qira 1115-49b 350 €

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 1217-56R 400 €

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 816-17K 400 €

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 117-4L 350 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...