Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne Tirane

ID TRR-319-49S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 9
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokokop Myzeqari

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 115 m2  e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Shtepia eshte e sapo rinovuar dhe e lyer. Kuzhina eshte bere e re e cila eshte e pajisur me sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Dhomat e gjumit jane te bollshme dhe te mobiluara ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe kohes me drite natyrale, dhe nga ballkoni ofrohet nje pamje shume relaksuese.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte shume e kerkuar nga vendasit dhe te huajt. 

Ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme si: shkolle, supermaket, restorante, bar caffe, institucione te ndryshme etj.

Ka askes ne rrugen Fortuzi, rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit etj.

 

Cmimi 350 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin  e 11 te nje palla
Me Qira 120-18T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 11 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati
Me Qira 713-48 300 €

Apartament 2+1 me qera te Selvia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 520-31D 400 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 419-15T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Me Qira 519-49L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e par
Me Qira 419-24S 400 €

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 218-62d 300 €

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah
Me Qira 1016-37D 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes ...