Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

ID TRR-814-16E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 6
Sipërfaqe m2 156
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e gjashte te banimit, me siperfaqe 156 m2.

Hapesirat jane te organizuara ne nje sallon te madh ndenje me kuzhine te perbashket, nje ambient ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Mobilimi eshte pothuajse i ri, i markave me te njohura italiane dhe teper cilesore.

Mund te permendim: elektroshtepiake italiane, lavastoviglie, parket druri, sistem ngrohje-ftohje inverter, divan anti-alergjik rezistent ndaj ujit, etj.

Avantazh i prone eshte dhe pamja qe ballkoni ju ofron.

Eshte vendi ideal ku mund te clodheni apo te merrni rreze dielli.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te njohur ne qytet duke ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme ne standartet me te larta.

Ne te do te gjeni siguri te larte, admnistrim 24h, ambjente te gjelberuara, pishina, palester, dyqane te ndryshme, etj.

Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Ish-Bllokut, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Unazen e Madhe.

Ne cmim ju perfshihet vend parkimi personal ne katin e nendheshem.

 

Cmimi: 1800 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te
Me Qira 520-21D 1700 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ...

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pal
Me Qira 115-4b 1700 €

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pallati te ri 7- ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 121-10V 1700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...