Apartament 2+1 me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane

ID TRR-123-51R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 5
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Apartament 2+1 me qira rruga Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues.
Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe koridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit.
Hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe me orientim Jug-Lindje-Perendim.
Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar.
Mundesohet dhe parkim pa pagese ne hapsirat poshte pallatit.
Ka akses ne rruget kryesore si: Unaza, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, QSUT, Sheshi Skenderbej etj.

Cmimi: 350 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1118-63L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kates
Me Qira 1220-10V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 118-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 918-21L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane zones se Ali Demit ne Tirane.
Shtepia pozicionohe
Me Qira 122-29S 250 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane zones se Ali Demit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert ...

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 218-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...