Apartament 2+1 me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-1222-6G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 6
Sipërfaqe m2 99 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, 
nje tualet dhe tri ballkone.
Jepet per qera plotesisht e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe te re. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri dhe pozicionohet shume prane rruges kryesore.
Ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, zonen e Zogut te Zi, rrugen e Durresit etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj (perfshire taksat)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e kater
Me Qira 119-32S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit, ne rrugen Zhegu, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 500 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri
Me Qira 816-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5t
Me Qira 1122-51Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 1219-14T 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 716-43K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 415-35m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te ...