Apartament 2+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-818-57E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 0
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. 

Siperfaqja prej 160 m2 organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te ndare, nje ambient ngrenie, dy dhoma gjumi, nje korridor dhe dy tualete. Ka nje verande te madhe prej 60 m2.

Eshte i mobiluar bukur ne stilin neo klasik.

Ka dyer dhe dritare shume cilesore. Dritaret jane me xhama te trefishte. Ambienti i ngrenies dhe veranda rrethohen me vetrata te medha xhami qe nuk lejojne asnje lloj zhurme brenda ne apartament.

Ngohja dhe ftohja mundesohet nga nje sistem qendror.

Veranda ofron nje ambient te kendshem e te qete dhe rrethohet nga peme te larta te gjelberuara e vazo me lule dhe ka nje pamje edhe nga diga e liqenit artificial.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi.

Ka akses ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Unazen e Madhe.

Cmimi: 1200 Euro / Muaj 

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 419-17L 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...