Apartament 2+1 me qera prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRR-117-38K)

ID TRR-117-38K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 260 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dhimter Kamarda , zona Ali Demi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka nje hapesire prej 110 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhine me zone ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet teresisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga lindja dhe te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e zhvilluar dhe prane shume sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

 Ka lehtesisht akses ne rrugen Ali Demi, rrugen Anastas Kullurioti dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 260 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera pas Klinikes Dental Turk.

Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze
Me Qira 914-4b 300 €

Apartament me qera pas Klinikes Dental Turk. Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit.

Ndodhet ne rr
Me Qira 1116-8D 400 €

Apartament 2+1  me qera  afer  qendres Kristal tek Komuna e Parisit. Ndodhet ne rrugen Shkelqim Fusha ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 1017-27L 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 219-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private.
Apartamenti pozicionet
Me Qira 518-61E 400 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 316-7K 300 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruge
Me Qira 216-36b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat prane rruges kryesore. Me nje ...