Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-118-11R)

ID TRR-118-11R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne rrugen Him Kolli.

Siperfaqja totale prej 114 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.

Mobilimi i brendshem eshte cilesor dhe bashkekohor.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne secilen nga dhomat.

E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 

Ndodhet ne nje zone te qete qe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

Vendodhja i lejon te kete akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes si dhe rruge te tjera  rendesishme nderlidhese te kryeqytetit. 

 

Cmimi 450 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Me Qira 414-37j 550 €

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e I
Me Qira 314-16j 400 €

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ...

Apartament 2+1me qera  ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te
Me Qira 1117-60L 350 €

Apartament 2+1me qera  ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 817-22L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 519-11T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 1018-64d 350 €

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1116-5D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon ...