Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-118-11R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne rrugen Him Kolli.

Siperfaqja totale prej 114 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.

Mobilimi i brendshem eshte cilesor dhe bashkekohor.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne secilen nga dhomat.

E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 

Ndodhet ne nje zone te qete qe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme.

Vendodhja i lejon te kete akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes si dhe rruge te tjera  rendesishme nderlidhese te kryeqytetit. 

 

Cmimi 500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te
Me Qira 119-12L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buz
Me Qira 115-41b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri
Me Qira 817-20L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ashensor ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 218-28d 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-44E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-22S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 117-5L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze ...