Apartament 2+1 me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRR-323-50R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 360
Kati 3
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje vile private 3 kateshe.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 103 m2 e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon rreth apartamentit.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe ne gjendje shum te mire. 
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per banim ose zhvillim biznesi.
Oborri ofron vend parkimi per disa makina.
Zona eshte e qete dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, parkun e Liqenit Artificial, Zonen e Saukut, Sheshin Nene Tereza dhe rruge te tjera nderlidhese.

Cmimi: 360 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan.
Banesa pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 914-54j 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan. Banesa pozicionohet ne nje lagje te re dhe shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi
Me Qira 1117-18L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ( te fun
Me Qira 1121-31V 350 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ( te fundit) te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 717-27d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges Thoma Avrami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekz
Me Qira 116-8b 300 €

Apartament me qera prane rruges Thoma Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Vangjel Meksi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 723-17R 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Vangjel Meksi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne k
Me Qira 723-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te ...