Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-423-2R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 91
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Artan Lenja tek Kompleksi Magnet.
Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 91 m2 nga e cila 81 m2 eshte e brendshme e cila organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ne gjendje shum te mire. 
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per banim dhe hapsirat jane te bollshme.
Ne sallon eshte i instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen e shtepise.
Pallati ka izolim termik me sistem kapote duke bere te mundur qe shtepia te qendroje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer.
Orientimi ne Jug i apartamentit mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ofrohet dhe mundesi parkimi me kosto ekstra ne parkingun e kompleksit.
Zona eshte e qete, mjaft e kerkuar dhe ka akses te lehte me rruget dhe zonat kryesore te Tiranes ku mund te permendim rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, kryqezimi i 21Dhjetorit etj.

Cmimi: 500 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohu
Me Qira 721-34F 550 €

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me te ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 219-37L 400 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah
Me Qira 1016-37D 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges se Dibres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje
Me Qira 1015-13b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges se Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 315-9b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje n
Me Qira 717-68K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re, te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 118-2L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pall
Me Qira 815-43b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...