Apartament 2+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-318-23R)

ID TRR-318-23R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 270 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe nje kend kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar me perjashtim te kendit te kuzhines se perfshire.

Ka nje organizim te mire te ambienteve te brendshme.

Ndodhet ne nje pallat me punime cilesore qe ofron administrim te mire te hapesirave te perbashketa dhe siguri. 

Zona eshte e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te drejtperdrejte ne rrugen Don Bosko dhe ndodhet pak minuta larg nga rrethrrotullimi i Zogut te Zi dhe rrugeve qe e perbejne.

 

Cmimi 270 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira (819-21T) 250 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Freskut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 319-21S 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-12b 220 €

Apartament me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane shkolles Naim ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te
Me Qira 1213-39j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri rane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Ndodhet ne k
Me Qira 317-31L 400 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri rane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te
Me Qira 915-71b 350 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne n
Me Qira 714-34b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje
Me Qira 716-46b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Xhaferri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter, ...