Apartament 2+1 me qera shume prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-416-8K)

ID TRR-416-8K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhezmi Delli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Bllokut te Ambasadave.

Ka nje hapesire banimi prej 107 m2 te shperndare ne dhome e madhe ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalishte e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Ky apartament orientohet nga veri-lindja me nje pamje te mire nga mali Dajtit dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet objekti eshte mjafte e qete dhe e sigurte gjithashtu ndodhet prane sherbimeve te ndryshme.

Ka akses ne rrugen Naim Frasheri, rrugen Thoma Kacorri, rrugen Frederik Shiroka, rrugen Justin Gadari dhe rrugen e Kavajes.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Me Qira 715-48a 450 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-27L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete ne nje pallat
Me Qira 216-49b 300 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e II
Me Qira 613-18 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II-te pallatit, me ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 417-16L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 615-21m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me ...