Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane

ID TRR-724-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, prane shkolles Viktor Hygo ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile private ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 tualet, dhe nje ambient studimi.
Orientimi i shtepise eshte Lindje-Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Banesa ofrohet per qira totalisht e mobiluar me nje stil bashkohor.
Eshte pjese e nje vile private qe ofron qetesi dhe te gjitha facilitetet.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Elbasanit, qytet Studenti, zona e Vilave Gjermane etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 520-2a 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 114-46b 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 813-2 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 916-45L 500 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, shume prane Prokurorise se Tiranes.
Eshte e po
Me Qira 724-7Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, shume prane Prokurorise se Tiranes. Eshte e poziconuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 516-11b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...