Apartament 2+1 me qira ne rrugen Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-722-29Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 430
Kati 4
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja prane Kompleksit Panorama, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati  te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te totale prej 100m2 dhe siperfaqe te brendshme 92m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy  dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Shtepia ndodhet prane te gjithe faciliteteve te nevojshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci etj.
Zona eshte mjaft e preferuar, lidhet lehtesisht me Stacionin e trenit, Bulevardin Zogu I Pare, Don Boskon dhe Bulevardin e Ri etj.

Cmimi 430Euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 819-11T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko n
Me Qira 823-1Z 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Shtepia ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 415-29 520 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 222-33N 350 €

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banes
Me Qira 723-12R 490 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te v
Me Qira 918-48L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tira
Me Qira 722-10S 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne ...