Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane.

ID TRR-822-43Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 76
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada e VIII

Apartament me qira ne rrugen Brigada e VIII, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 76m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon, dy dhoma gjumi, korridori lidhes, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner I vendosur ne secilen dhome dhe ne sallon.
Banesa ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Zona ka akses te lehte ne qendren e Tiranes, Bllokun, Liqenin Artificial etj.


Cmimi 450 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kom
Me Qira 517-8d 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi shume te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 116-48K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama, shume prane kolegjit Harry Fultz ne Tirane.
Shtepia pozi
Me Qira 723-41Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama, shume prane kolegjit Harry Fultz ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Me Qira 117-4L 350 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te n
Me Qira 1013-19 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 1015-44b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1014-72b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 318-39L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...