Apartament 2+1 me qira ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-622-52Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 63 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 63 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne menyre moderne dhe eshte e pabanuar me pare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga nje sistem multisplit.
Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe lindja duke i ofruar ndricim gjate gjithe dites.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me 21 Dhjetorin, rrugen e Kavajes dhe Myslym Shyrin.

Cmimi 550 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 723-2Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 417-16L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-12d 600 €

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati
Me Qira 1021-24V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane Kompleksit Mangalem ne zonen e Ali Demit ne Tirane
Me Qira 524-40Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Pasho Hysa prane Kompleksit Mangalem ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Shtepia eshte e ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Me Qira 1120-47D 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistue
Me Qira 416-36b 450 €

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane gjimnazit ...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 1213-42 500 €

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze ...